Zdjęcie: Ladies Of Power

Girlsband Ladies Of Power stworzył piosenkę na EURO 2020 (2021), która będzie zagrzewać naszych reprezentantów do walki. 

Ladies Of Power tworzą: wokalistka Asteya, znana z programu The Voice Of Poland; skrzypaczka elektryczna Mavi – rzeszowianka, która grała na jednej scenie z Rodem Stewartem; saksofonistka Aretha, który zagrała z Gromee support przed jedynym w Polsce koncertem Mariah Carey oraz DJ-ka Mia, która występowała z największymi gigantami muzyki klubowej takich jak Bob Sinclair, Martin Solveig.

Pandemia dała się we znaki każdemu w Polsce i na świecie. Wyciszyła koncerty i przewartościowała wiele naszych spraw. – Obudziła w nas ducha walki. Walki o wolność, o siebie i o własne marzenia. Hymn jest dedykowany wszystkim sportowcom oraz tym, którzy na co dzień mierzą się z przeciwnościami losu. Wszyscy mamy w sobie tego ducha i razem z pewnością „zmienimy świat” na lepsze – mówią dziewczyny z Ladies of Power. 

Klip do utworu stworzył Pascal Pawliszewski, nominowany do nagrody Fryderyki, natomiast nad produkcją czuwał Arek Kopera z Black Kiss Records, odpowiedzialny za piosenki Darii Zawiałow, Beaty Kozidrak, Sanah czy grupy Lemon.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się w piątek (11 czerwca). Zainauguruje je mecz reprezentacji Włoch i Turcji. Polacy rywalizują w grupie E z reprezentacjami Słowacji, Hiszpanii i Szwecji. Reprezentacja Polski pierwszy mecz rozegra w poniedziałek (14 czerwca) ze Słowacją. Mecz z Hiszpanią zagramy 19 czerwca, a ze Szwecją – 23 czerwca. 

Piłkarskie Euro rozegrane zostanie w 12 państwach-miastach: w Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Sevilli, Budapeszcie, Glasgow, Monachium, Baku, Petersburgu, Rzymie oraz Londynie. Pierwotnie Mistrzostwa Europy miały się odbyć od 12 czerwca do 12 lipca 2020 r. Przesunięto je na 2021 rok z powodu pandemii. 

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama