Reklama

Poradnik „Dobra Mama” zaprasza kobiety w ciąży na bezpłatne warsztaty w Rzeszowie. Ich hasłem przewodnim jest „Rodzice dobrze przygotowani na dziecko”.

To już będzie szósta edycja warsztatów dla mam z cyklu „Spotkania z Dobrą Mamą”. Najbliższe odbędą się 17 września (środa, godz. 17:00) w rzeszowskim hotelu Bristol przy ul. Rynek 20.

– Podczas warsztatów rozmawiamy o zdrowiu zarówno w okresie ciąży, jak i połogu. Zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty dotyczące zapobiegania chorobom i przezwyciężania ich. Poruszamy również temat zdrowia dziecka, szczepień obowiązkowych i zalecanych oraz przedstawiamy najczęstsze zagrożenia czyhające na zdrowie najmłodszych – wyjaśnia Edyta Duda z wydawnictwa „Dobry Dom”.

Na pytania gości odpowiadają eksperci: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, położne, doradcy laktacyjni, dietetycy. Dla mam przygotowano wiele atrakcji i cennych nagród. Uczestniczki warsztatów otrzymają kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych, jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących.

Podczas warsztatów będą konkursy, quizy i zabawy z nagrodami. Specjaliści odpowiedzą na każde, nawet najbardziej intymne pytanie, które będzie można zadać również anonimowo.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach trzeba się wcześniej zarejestrować. Formularz dostępny jest TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.