Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Od niedawna w Rzeszowie działa nowy salon Empik. Otwarto go w centrum handlowym Millenium Hall.

Empik w Millenium Hall otwarto 2 listopada. To jeden z sześciu nowych salonów, które Empik otworzył w polskich miastach w ciągu miesiąca. Na Podkarpaciu powstał jeszcze jeden – w Mielcu w galerii Navigator. W całym 2016 r. powstało 14 Empików – nie tylko w dużych ośrodkach.

– Empik intensywnie rozwija swoją sieć poprzez otwarcia sklepów zarówno w dużych ośrodkach, jak i w mniejszych miastach. Chcemy partycypować w każdym atrakcyjnym projekcie developerskim, który pojawia się na rynku – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

Mieszkańcy Rzeszowa mogą w Empiku w Millenium Hall kupować książki, muzykę, filmy, gry, artykuły kreatywne, zabawki edukacyjne i bilety na rozmaite wydarzenia w jednym miejscu.

Wszystkie nowo otwierane salony powstają w zgodzie z nowym konceptem marki – tzw. Future Store. Powstał on na podstawie badań rodzimego rynku oraz doświadczenia światowych gigantów, a także w oparciu o blisko 70-letnią tradycję firmy. W jego aranżacji dominują przyjazne kolory – jest nowocześnie, designersko, ale też przytulnie.

Dużą wagę przywiązano do intuicyjnego rozmieszczenia poszczególnych działów, poruszanie się po salonie ma być znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Wprowadzono jasny język kolorów, który ma ułatwiać szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko w tej sieci.

Przy pracy nad aranżacją współpracowano z londyńską agencją 20.20.

Empik planuje w 2017 r. i kolejnych latach otwierać po 13-15 salonów rocznie.

(ak)

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Nie przegap!

„Podkarpackie Cuda” – rodzinny Jarmark Świąteczny w CWK w Jasionce

 

 

 

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda że Grodzkiej już nie lansują, w Empiku brylowała, na pewno jakieś spotkanie z Bolkiem czy obrońcami demokracji będzie, ten z niemieckiej gazety może opowie o polskich faszystach itd.

Comments are closed.