Zdjęcie: materiały stacji TVN. Na zdjęciu: Michał Chołka i Małgorzata Pruchnik-Chołka / Kadr z serialu "LAB"
Reklama

Trwają zdjęcia do nowej produkcji stacji TVN – codziennego serialu kryminalnego „Lab”. Wystąpią w nim rzeszowscy aktorzy Michał Chołka i Małgorzata Pruchnik-Chołka. 

Popularna stacja telewizyjna przygotowuje wiosenną ramówkę. Nowością w niej będzie m.in. serial kryminalny „Lab”. 

Tytułowy lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce. Jego zespół potrafi wytropić najdrobniejsze ślady zbrodni. Wspólnie z grupą policjantów rozwikłują najtrudniejsze zagadki kryminalne.

Każdy odcinek serialu opowie o innej sprawie, w tym o tajemniczych morderstwach, zaginięciach młodych dziewczyn, porwaniach dzieci i o handlu ludźmi. Stacja zapowiada produkcję jako pierwszą, która prześledzi kolejne etapy śledztwa, od odnalezienia zwłok do sali przesłuchań.

Równie ważne co kryminalne zagadki będzie życie prywatne bohaterów. „Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym” – zapowiadają autorzy serialu.

Z teatru do telewizji

W głównej obsadzie serialu są aktorzy Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Michał Chołka i Małgorzata Pruchnik-Chołka. Ten pierwszy wciela się w rolę pierwszoplanową, ta druga – drugoplanową. 

– Gram Pawła Koniecznego. Paweł, mimo młodego wieku, jest szefem laboratorium, specjalistą od śladów krwawych i narzędzi zbrodni. Całkowicie poświęca się swojej pracy – opisuje Michał Chołka.
 

– Moja postać to Iga Szenwald. Balistyk, jedna z najlepszych. Bardzo kobieca, zawsze zadbana, pewna siebie. To profesjonalistka. Pomaga rozwiązać trudne sprawy. W LAB-ie, gdzie pracuje jej były narzeczony, pojawia się raz na jakiś czas… – mówi tajemniczo Małgorzata Pruchnik-Chołka. 

 
(cm)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: