Sukces rzeszowskich karateków. Podczas XV Pucharu Polski Oyama Top w konkurencji kumite w Jeleniej Górze dwójka naszych zawodników stanęła na podium.

[Not a valid template]

Zawody odbyły się w sobotę (22 listopada). Rywalizowało w nich 360 zawodników z 43 klubów z całej Polski. W turnieju wzięli udział również zawodnicy z Estonii i Kanady.

W konkurencji „lekki kontakt” w kategorii młodzik – open na drugim stopniu podium stanęła Maja Woźniak. W kategorii juniorów młodszych do 60 kg po trzech zaciętych walkach – Bartosz Kawa wywalczył trzecie miejsce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W tej konkurencji klub reprezentowali również: Tomasz Słoma (-50 kg – junior młodszy), Jan Winiarski (-40 kg młodzik), Artur Łukasz i Szymon Tobiasz (+45kg – młodzik).

W konkurencji semi-knockdown swoich sił próbował Jakub Depa, który zajął miejsce tuż za podium. W najtwardszej konkurencji – knockdown (seniorzy) o puchar walczyli Patryk Kosturek (-70kg) i Mateusz Kosturek (-80kg), którzy uplasowali się w najlepszej ósemce turnieju.