Reklama

Do 12 sierpnia trwają zapisy do Rzeszowskiej Gry Miejskiej. Na tych, którzy w najkrótszym czasie pokonają szlak gry i uporają się z wszystkimi zadaniami czekają nagrody.

Rzeszowską Grę Miejską organizuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, która postanowiła stworzyć mieszkańcom i odwiedzającym Rzeszów ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu.

– To także świetna okazja, by spojrzeć na rzeszowskie atrakcje z innej perspektywy i zdobyć wiedzę o mieście w najprostszy i zarazem najprzyjemniejszy sposób – poprzez zabawę – informuje PROT.

Na tych, którzy zdecydują się wziąć udział w zabawie, czekają zagadki, sympatyczne zadania i pokonywanie wytyczonej trasy. Nie zabraknie elementu rywalizacji. Dla zespołów, które w najkrótszym czasie pokonają szlak gry i uporają się z wszystkimi zadaniami, przewidziane są nagrody. Planem gry będzie centrum Rzeszowa.

Aby wziąć udział w grze, trzeba zebrać zespół liczący od 2 do 5 osób, a następnie zgłosić go do zabawy. Rzeszowska Gra Miejska została przygotowana w taki sposób, by mogły w niej wziąć udział również rodziny z dziećmi. Ważne jest, aby co najmniej jedna z osób w zespole była pełnoletnia.

Zabawa odbędzie się 16 sierpnia. Rozpocznie się o godz. 12:00 na rzeszowskim Rynku. Każdy zespół otrzyma pakiet startowy oraz materiały potrzebne do zabawy. Zespoły mogą się zgłaszać do 12 sierpnia. Udział w grze jest bezpłatny.

Zgłoszenia i zapisy

Aby wziąć udział w zabawie trzeba wypełnić formularz (TUTAJ) i przesłać go na adres e-mail: prot@prot.rzeszow.pl wpisując w temacie wiadomości „Rzeszowska Gra Miejska”. Zgłoszenie można przesłać także tradycyjną pocztą lub osobiście złożyć w siedzibie PROT, ul. Grunwaldzka 2, 35-068 Rzeszów.

Regulamin gry możecie zobaczyć TUTAJ. Ze względu na ograniczoną liczbę zespołów mogących wziąć udział w zabawie możliwe jest wcześniejsze zakończenie przyjmowanie zgłoszeń.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: