Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Blisko 60 tys. zł – to wartość nagród do zdobycia w urodzinowym konkursie Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. Nagroda główna to topowy model hybrydowego Fiata 500.

Wszystko z okazji 15. urodzin Plazy, najstarszego Centrum Handlowego w Rzeszowie. Konkurs potrwa do 24 października, wtedy też poznamy zwycięzców. Ze względu na pandemię koronawirusa konkurs przeprowadzony zostanie w formie gry internetowej.

Z okazji urodzin, Plaza przygotowała konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Od 16 do 24 października codziennie można zdobyć voucher i nagrody rzeczowe o wartości od 50 do 300 zł. Na koniec zwycięzca całej zabawy w nagrodę otrzyma hybrydowego Fiata 500.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zakupy za minimum 99 zł w jednym z punktów handlowych i usługowych Plazy. Paragon należy zarejestrować i ostemplować w punkcie konkursowym w atrium na parterze Centrum.

Następnie każdy z klientów będzie musiał wykonać specjalne zadanie konkursowe. Rozgrywka odbywać się będzie w formie on-line. Uczestnik konkursu musi zarejestrować się i podać dane na specjalnej platformie.

Po tym przejdzie do zadania, którym jest rozegranie gry memory 6×6. Klienci, którzy w danym dniu najszybciej znajdą 18 par obrazków otrzymają nagrody dnia. Nagrodę główną otrzyma osoba, która osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich uczestników zabawy.

Warunkiem odbioru nagrody jest posiadane prawidłowego paragonu w dniu finału. Oprócz wartego 55 tys. zł Fiata 500 w konkursie codziennie będą rozdawane nagrody dnia, m.in. vouchery do sklepu By Mia Mia o wartości 100 zł, Esotiq o wartości 200 zł.

Wygrać będzie można także vouchery na zabieg higienizacji o wartości 299 zł od Medicover, zestawy prezentowe wyrobów regionalnych o wartości 100 zł od Bacówki oraz naszyjniki Moderno o wartości 55 zł z kolekcji sklepów Verona.

Zdobywców nagrody głównej oraz nagród dodatkowych poznamy w trakcie finału w sobotę 24 października o godzinie 18:00. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: