Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

Brawa dla rzeszowskich strażników miejskich. W piątek znów odholowali auta, których kierowcy pozastawiali chodniki. 

To już druga w tym tygodniu zmasowana akcja funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Rzeszowie, którzy odholowywali samochody z rzeszowskich ulic. W środę przy ulicach m.in. Fredry i Śniadeckich w okolicach ZUS odholowali osiem aut.

W piątek strażnicy, po kolejnych skargach mieszkańców, powtórzyli akcję w tym samym rejonie. Kierowcy znów tak pozastawiali chodniki, że pieszym było bardzo ciężko przejść. – Tym razem odholowano cztery samochody, kierowcy mogą się też spodziewać mandatów od 100 do 300 zł – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Auta odholowano na parking przy ulicy Leszczyńskiego. Aby właściciele samochodów mogli je odebrać, muszą zapłacić 440 zł opłaty parkingowej. – Gdy auta odholowywano, mieszkańcy bili brawo naszym strażnikom – twierdzi Maciej Chłodnicki. – Ta akcja będzie kontynuowana w różnych częściach Rzeszowa – zapowiadają miejscy urzędnicy. 

Straż Miejska w Rzeszowie w środę ogłosiła, że zmasowane kontrole parkowania samochodów będą przynajmniej raz w tygodniu. 

Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama