Rzeszowscy uczniowie nagrali cover piosenki Avicii „Waiting for love”. Duża w tym zasługa zaledwie 15-letniej Wiktorii Bialic, która na Youtube prowadzi swój kanał muzyczny.

Wiktora jest uczennicą Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. Od września będzie się uczyła w trzeciej klasie gimnazjum. Marzy jej się kariera wokalistki na dużej scenie, ale nastolatka mocno stąpa po ziemi.

Rok temu Wiktoria na Youtube.com założyła kanał „The Siblings”, na którym zamieszcza covery znanych amerykańskich piosenek. Dotychczas nagrała 12 coverów, m.in. Bruno Marsa, czy Katy Perry, które mają prawie 10 tys. odsłon.

Od niedawna do wspólnych występów zaprasza swoich szkolnych znajomych. Pierwszy teledysk, jaki nagrała z ich udziałem to „See You Again” – Wiz Khalifa feat. Charlie Puth. Na pianinie zagrała Julia Łyczko, w rolę rapera wcielił się Hubert Wachorza.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Najnowszy teledysk Wiktorii Bialic, to cover internetowego hitu Avicii – „Waiting for love”. Oryginał ma już ponad 20 mln odsłon. Oprócz Wiktorii, w teledysku, który był nagrywany w sobotę na terenie Muzeum-Zamek w Łańcucie, wystąpili Alicja Sumara (altówka) i Bartłomiej Piwowar (pianino). Oni także są uczniami ZSM nr 1 i podobnie jak Wiktoria mają po 15 lat.

– Sama planuję, jak ma wyglądać teledysk, sama je montuję. Prowadząc kanał muzyczny chciałam pokazać, że nie trzeba mieszkać w USA, żeby osiągnąć sukces – podkreśla Wiktoria Bialic.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama