Rzeszowski salon meblowy Black Red White w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]

0

Sieć sklepów Black Red White otworzyła w czwartek powiększony i wyremontowany salon w rzeszowskiej Galerii Nova. 

 

Tym samym jest on jedną z 13 największych placówek giganta meblowego. Na powierzchni 6700 m kw. dostępny jest pełny asortyment produktów. W powiększonym rzeszowskim salonie przy al. Rejtana 67 klienci mogą robić zakupy od czwartku 23 sierpnia.

Oficjalne otwarcie nastąpi w najbliższy weekend 25-26 sierpnia. Wówczas czeka na nich wiele atrakcji, takich jak promocje cenowe, konkursy z nagrodami (bony podarunkowe na zakupy 500, 300 i 200 zł oraz drobne podarunki z działu tekstylia), a także poczęstunek – darmowa lemoniada z muffinami. 

Każdy, kto w sobotę lub niedzielę dokona zakupów dostanie upominek z działu dodatków i dekoracji o wartości dopasowanej do wielkości paragonu. 

A jest w czym wybierać. W wyremontowanym salonie dostępny jest pełen asortyment z portfolio producenta – mebli, a także dodatków i dekoracji, zarówno do salonu, sypialni, pokoju dziecinnego czy kuchni – co istotne – z możliwością zamówienia na wymiar.

W salonie nie tylko powiększona została oferta produktowa, ale także zastosowano nowy układ ekspozycji, który w znaczny sposób ma ułatwić robienie zakupów.

Sieć Black Red White posiada – łącznie z rzeszowską – 79 placówek.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama