Zdjęcie: Facebook.com / Urban Lab
Reklama

Masz pomysł na biznes? Chcesz się nim pochwalić? Weź udział w kolejnej edycji StartUP MIX w Rzeszowie. Pierwsze spotkanie 25 sierpnia.

Rzeszowski StartUP MIX, czyli cykl spotkań dla ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, to dzieło Urban Lab Rzeszów. Spotkania są okazją do tego, by w gronie ekspertów zaprezentować swój pomysł na biznes, a jednocześnie nawiązać współpracę z doświadczonymi przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi i administracją.

Warunkiem wystąpienia na scenie jest wysłanie prezentacji „pomysłu” na adres: urbanlab@erzeszow.pl. Jury wybierze 5 projektów, które pomysłodawcy przedstawią w formie 7-minutowych wystąpień. Autor najlepszej biznesowej inicjatywy przejdzie do kolejnego etapu, którym jest zaplanowana na 8 grudnia finałowa gala.

W jury zasiadają: Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa i honorowy członek jury; Tomasz Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa; Tomasz Skoczylas, dyrektor Urban Labu; Agnieszka Gocek, kierownik Działu Marketingu CM Medyk; Piotr Buczek, ekspert rozwiązywania problemów społeczności lokalnych, i Michał Janas, prezes spółki MJC.

Poza prezentacją pomysłów, które powalczą o kartę do finałowej gali StartUP MIX 2022, uczestnicy planowanych spotkań w Urban Labie wezmą udział w dyskusji z innowatorami, naukowcami oraz przedstawicielami samorządów z Polski i z zagranicy. Pierwsze spotkanie w Urban Labie (ulica 3 Maja 13) odbędzie się 25 sierpnia, o godz. 18:00.

W 2023 roku program startupowy będzie rozszerzony o „Program Akceleracyjny dla Biznesu”. Do niego nabór ogłoszony zostanie na przełomie stycznia i lutego 2023 roku. Celem programu będzie łączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą oraz doświadczeniem dużych przedsiębiorstw.

Harmonogram spotkań Rzeszowskiego StartUP MIX w 2022 roku:

– 25 sierpnia, godz. 18:00 – rejestracja 

– 22 września, godz. 18:00 – rejestracja

– 17 listopada, godz. 18:00 – rejestracja 

– 8 grudnia – finałowa gala StartUP 2022 – rejestracja

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama