Zdjęcie: Materiały ośrodka ruchu drogowego
Reklama

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie od 11 maja wznawia zapisy na egzaminy teoretyczne i praktyczne prawa jazdy. 

Jak poinformował WORD, od 11 maja br. można zapisywać się na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy, na egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D, egzaminy praktyczne kat. A, A2, A1, AM. 

Z kolei od 18 maja przeprowadzane będą egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii, egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D, egzaminy praktyczne kat. A, A2, A1, AM. Od 25 maja ruszą zapisy na egzaminy praktyczne kat. B, B+E, T. Od 1 czerwca będą przeprowadzane egzaminy praktyczne kat. B, B+E. 

WORD zastrzega, że wspomniane terminy dotyczące egzaminów praktycznych mogą się zmienić w zależności od bieżącej sytuacji pandemicznej. Z Działem Obsługi Klienta WORD można się kontaktować tylko przez telefon lub mail: 534 227 208, dok@word.rzeszow.pl. 

Po wysłaniu maila z potwierdzeniem opłacenia egzaminu niezbędny jest kontakt telefoniczny z DOK, tel. 534 227 208. Na egzamin można się również zapisać za pośrednictwem portalu InfoCar. 

Od 11 maja DOK będzie czynny od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30. Na terenie WORD mogą przebywać wyłącznie osoby zapisane na egzamin. Ośrodek przypomina o obowiązku posiada maseczki zasłaniającej nos i usta. 

Osoby przystępujące do egzaminu praktycznego kat. A, A2, A1, AM dodatkowo muszą mieć własny kask oraz naładowany telefon komórkowy z zestawem słuchawkowym do komunikacji z egzaminatorem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama