Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Mieszczący się przy ulicy Kwiatkowskiego 38 w Rzeszowie Zig Zak House zdobył nagrodę I kategorii w prestiżowym konkursie Podkarpacka Budowa Roku 2018.

Konkurs został zorganizowany przez rzeszowski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

– Zależy nam na realizowaniu niekonwencjonalnych inwestycji, które będą znane nie tylko z najwyższych standardów wykończenia, ale również będą zaskakiwać rozwiązaniami estetycznymi oraz architektonicznymi – mówi Paweł Preisner, prezes firmy deweloperskiej Szklane Tarasy, która zrealizowała Zig Zak House.

Nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Budowa Roku Podkarpacia Zig Zak House wyróżnia się niebanalną elewacją w postaci charakterystycznych zygzaków. To obiekt mieszkalny wielorodzinny z częścią usługowo-handlową, garażem, dużym parkingiem oraz placem zabaw. 

Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Budowa Roku Podkarpacia odbyła się 20 września w niedawno oddanej do użytku siedzibie Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

– Przyznana nam nagroda jest motywacją do jeszcze bardziej intensywnej pracy. Już teraz realizujemy zresztą kolejny super nowoczesny obiekt, ST 55, który będzie gotowy już w 2020 roku. Jestem przekonany, że będzie to inwestycja, która również zdobędzie wiele nagród i wyróżnień oraz stanie się nową wizytówką Rzeszowa – uważa Paweł Preisner.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: