Zdjęcie: materiały prasowe

W najbliższy piątek (26 marca) na scenie Estrady Rzeszowskiej wystąpi duet Nawie. To kolejny koncert online z cyklu Rze:Tony. 

Transmitowane na żywo w internecie Rze:Tony są częścią corocznego Festiwalu Tony organizowanego przez Estradę Rzeszowską. Pierwsza edycja Tonów odbyła się w ubiegłym roku. Druga planowana jest na 30 i 31 lipca 2021. Szczegóły na razie nie są znane.

Wcześniej jednak fani dobrych brzmień mogą cieszyć się koncertami ulubionych wykonawców z Rzeszowa i okolic w domowym zaciszu. 26 marca zaplanowano koncert duetu Nawie, który tworzą Mateusz Musiał (Musley) oraz Brunon Lubas.

Nawie inspiracje czerpie z brytyjskiego drum and bass, ale nie tylko. To muzyka, która ma w sobie pewien transowy groove, choć muzyką transową nie jest. Przy pomocy hardware’owych samplerów, syntezatorów, efektów i gitar tworzą muzykę elektroniczną z pogranicza dub, IDM, ambient i drone.

Koncert Nawie w najbliższy w piątek od godz. 20:00 będzie transmitowany na facebookowym profilu Festiwalu Tony i kanale Youtube Estrady Rzeszowskiej. Dotychczas na Rze:Tonach zagrali: Pusta Przestrzeń, Sublunar, Żaneta Łabudzka i Mrzonki. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama