Zdjęcie: Polski Związek Piłki Nożnej
Reklama

Ogromne zainteresowanie meczem młodzieżowych reprezentacji Polski i Szwajcarii w piłce nożnej, który odbędzie się 31 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Organizatorzy rozdali już ok. 12 tysięcy bezpłatnych wejściówek.

Towarzyski mecz reprezentacji Polski i Szwajcarii do lat 20 odbędzie się w przyszłym tygodniu w czwartek o godz. 17:00. Organizatorzy liczą na to, że cały Stadion Miejski przy ulicy Hetmańskiej będzie wypełniony kibicami. Na trybunach będzie mogło zasiąść maksymalnie 15 tys. widzów.

– Rozdysponowaliśmy już ok. 12 tys. bezpłatnych wejściówek – mówi Kamil Hajduk, który z ramienia Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej koordynuje mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Szwajcarii.

– Mamy sporo rezerwacji na bilety. Jeżeli nie zostaną one odebrane, to będziemy je przekazywać do dalszej dystrybucji. Liczymy, że na trybunach będzie komplet widzów. Mamy nadzieję też, że pogoda dopisze. Zainteresowanie meczem jest ogromne – dodaje Hajduk.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie Podkarpackiego ZPN przy ul. Ks. Jałowego 6A. Rezerwacji można dokonywać, dzwoniąc na numer 17 853 43 25 lub pisząc na adres e-mail: podkarpacki@zpn.pl. 

W organizację meczu zaangażowany jest także Urząd Miasta w Rzeszowie, który otrzymał 1,5 tysiąca biletów do rozdania.

– 1000 wejściówek zostanie rozdanych podczas najbliższego meczu na Stadionie Miejskim Stali Rzeszów z Motorem Lublin, który odbędzie się w sobotę (26 sierpnia) o godz. 17:00. Wejściówki będą dostępne w kasach biletowych – mówi Piotr Pezdan z Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki rzeszowskiego magistratu.

Kolejnych 500 wejściówek jest dostępnych w siedzibie WKSiT Urzędu Miasta przy ulicy Rynek 11. Bilety można odbierać w sekretariacie Wydziału. Aby mieć pewność, czy bilety są jeszcze dostępne, warto wcześniej zadzwonić na numer 17 875 47 70.

– Mecz jest bezpłatny, ale trzeba mieć bilet. Bez niego nikt na stadion nie wejdzie – zastrzega Piotr Pezdan. – Zarówno u nas, jak i podczas sobotniego meczu jedna osoba może odebrać maksymalnie 10 wejściówek – dodaje.

Dariusz Gęsior, trener reprezentacji Polski do lat 20, ogłosił już listę powołanych zawodników na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, na którym piłkarze będą się przygotowali do meczu ze Szwajcarią w Rzeszowie.

Lista powołanych zawodników:

Sebastian Szymusik (Błękitni Stargard Szczeciński)

Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice)

Hubert Adamczyk (Cracovia)

Bartłomiej Żynel (FC Liefering)

Paweł Mandrysz (GKS Katowice)

Maciej Ambrosiewicz (Górnik Zabrze)

Florian Schikowski (Lechia Gdańsk)

Mateusz Zając (Legionovia Legionowo)

Sebastian Chruściel (Olimpia Grudziądz)

Michael Olczyk (Olimpia Grudziądz)

Denis Gojko (Piast Gliwice)

Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin)

Marcin Staniszewski (Puszcza Niepołomice)

Jakub Łabojko (Raków Częstochowa)

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów)

Radosław Majecki (Stal Mielec)

Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków)

Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin)

Dominik Jończy (Zagłębie Lubin)

Damian Oko (Zagłębie Lubin)

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec)

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.