Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Tragedia w Rzeszowie. 24-letnia studentka wyskoczyła z 10. piętra akademika „Laura”. Kobieta zginęła.

O tragedii przy ul. Cichej powiadomił nas pan Sławomir, Czytelnik Rzeszów News. „Po godzinie 9:00 z okna domu studenckiego Laura wyskoczyła kobieta. Przybyła na miejsce karetka pogotowia podjęła działania ratownicze, ale niestety dziewczyny nie udało się uratować” – napisał pan Sławomir.

Policja potwierdza, że doszło do tragedii.

– Około godz. 9:40 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z akademika „Laura” wypadła kobieta i leży na chodniku. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie.

– 24-letnia studentka, która była mieszkanką powiatu ropczycko-sędziszowskiego, wyskoczyła z 10. piętra akademika. Mamy do czynienia z samobójstwem. W zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Na miejscu tragedii pracują policjanci wraz z prokuratorem. – Ustalamy okoliczności zdarzenia – dodaje Jacek Kocan z podkarpackiej policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, młoda kobieta wyskoczyła przez okno z pokoju studenckiego. W chwili zdarzenia była sama w mieszkaniu. Sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona, wykaże m.in., czy 24-latka była trzeźwa.

Studentka zostawiła list pożegnalny. Więcej piszemy o tym TUTAJ.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

19 KOMENTARZE

 1. A kim ty jesteś, że wyzywasz od „polaczków” wszystkich wokół? – czyż nie mierzysz sama (albo sam) innych własną miarą?

  Chyba sama dajesz po kątach, być może razem ze swoją matką i być może jeszcze z jej matką albo z własną siostrą lub z ich siostrami… Analizując twój post, musisz mieć strasznie ubogie życie wewnętrzne – o inteligencji nie wspomnę przez grzeczność

 2. Nienawidzę za to właśnie was polaczki. Za to, że oceniacie swoją miarą każdego człowieka, którego nawet nie znacie i nic o nim nie wiecie. Najlepiej powiedzieć, że nacpana, że akademiki to zło, bo największa patologia. G*owno wiecie i macie jakieś wyobrażenia akademika jak wasze matki studiowały, gdzie pewnie dawały d*py po kątach. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora. Jestem ciekawa czy chcielibyście, żeby ktoś się tak o was wyrażał, bo na pewno większość z was S*ralaby w gacie, że ktoś źle mówi. Kozak w necie, pi#da w świecie!!!

 3. a ch*j wiecie czemu, w jakim była stanie psychicznym i co jej się przytrafiło. Od razu komentujecie że narkotyki. Poj*bani jestescie i tyle, nawet pod wpływem narkotyków trzeba być nieźle zniszczionym przez życie aby się zabić. K*rwa ch*ja przezyliscie, ku*wa dziewczyna was rzuciła to co najgorsze was spotkało. Zamknijcie ryje i przestańcie komentować jak nic nie wiecei

 4. właśnie przyszedłem do akademika i specjalnie przeszedłem się dookoła żeby znaleźć jakieś ślady … i nic, nawet policji nigdzie nie widać, szybko się uwinęli.

 5. Myślicie że policja będzie badała przyczyny śmierci? W niedziele? Pewnie jeszcze w drodze do zmarłej w aucie ustalili samobuja. Jest samobuj sprawa rozwiązana = premia. Ci da dochodzenie, może życie zwróci?

  U mnie w ogrodzenie wjechała ciężarówka. Pierwsze co mi chcieli dać do podpisania to umożenie z powodu niewykrycia sprawcy. A ja im mówie. Że auto z hurtowni budowlanej przywiozło materiał czyli po przesłuchaniu budowlańców da rady dojść i u sąsiada kamera monitoringu wisi. A jeszcze z auta nie wysiedli to gadka a nie da sie a trudno będzie a niemożliwe a po co zgłaszać. Pełny profeionalizm 🙂

 6. Tak działają niektóre dopalacze. Kto kupuje ten wie i to żadna tajemnica że najlepiej brać na parterze no w rachube wchodzi ostatecznie 1 piętro.

 7. Jeju, jak ograniczonym trzeba być, żeby wrzucać wszystkich do jednego wora. Oczywiście wszyscy wybierający akademik (będący opcją często tańszą niż stancja) robią to, bo chcą ćpać, chlać i balować zamiast się uczyć. Nigdy nie jest to podyktowane sytuacją finansową.

 8. Przecież te studentki w tym akademiku ćpają kreski jak najgorsza patologia… akohol, proszki i dobrze że wyskoczyła przez okno, bo by palpitacji serca dostała

 9. Skąd wiadomo, że „W zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie”. Ja bym jednak miał wątpliwości. W pokojach kamer nie ma, monitoring komentarzy ma „martwe pola” a ludzie kłamią.

Comments are closed.