Zdjęcie: Policja.pl

Tragedia w Rzeszowie. 24-letnia studentka wyskoczyła z 10. piętra akademika „Laura”. Kobieta zginęła.

O tragedii przy ul. Cichej powiadomił nas pan Sławomir, Czytelnik Rzeszów News. „Po godzinie 9:00 z okna domu studenckiego Laura wyskoczyła kobieta. Przybyła na miejsce karetka pogotowia podjęła działania ratownicze, ale niestety dziewczyny nie udało się uratować” – napisał pan Sławomir.

Policja potwierdza, że doszło do tragedii.

– Około godz. 9:40 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z akademika „Laura” wypadła kobieta i leży na chodniku. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie.

– 24-letnia studentka, która była mieszkanką powiatu ropczycko-sędziszowskiego, wyskoczyła z 10. piętra akademika. Mamy do czynienia z samobójstwem. W zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Na miejscu tragedii pracują policjanci wraz z prokuratorem. – Ustalamy okoliczności zdarzenia – dodaje Jacek Kocan z podkarpackiej policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, młoda kobieta wyskoczyła przez okno z pokoju studenckiego. W chwili zdarzenia była sama w mieszkaniu. Sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona, wykaże m.in., czy 24-latka była trzeźwa.

Studentka zostawiła list pożegnalny. Więcej piszemy o tym TUTAJ.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama