Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania, znajdującego się na ósmym piętrze bloku nr 24 przy al. Rejtana.<!–more–>

O tragedii poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Śmierć mężczyzny potwierdzili również strażacy i policjanci. Lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon mieszkańca Rzeszowa.

– Przed godz. 9:30 dostaliśmy informację, że 66-letni mężczyzna wyskoczył z okna – przekazuje nam Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy, prokurator, strażacy i ekipa pogotowia ratunkowego. – Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania znajdującego się na ósmym piętrze bloku – mówi Dominik Miś, szef Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci 66-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. – W chwili zdarzenia w mieszkaniu były inne osoby, ale nie mają one związku ze śmiercią mężczyzny. W mieszkaniu nie było żadnej awantury – dodaje prokurator Miś.

Trwa wyjaśniane dokładnych okoliczności tragedii.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: