Zapotrzebowanie na placówki partnerskie wciąż jest, pomimo epidemii. Santander Bank Polska szuka Partnerów do współpracy – również w Łańcucie.

Bankowość jest taką branżą, która jest potrzebna w każdej sytuacji. Koronawirus nie zmienił zapotrzebowania na usługi i produkty bankowe.

– Prowadzenie biznesu w czasie epidemii z pewnością jest wyzwaniem, ale łatwiej jest to wyzwanie podjąć, gdy wchodzi się do biznesu z solidnym partnerem – mówi Anna Gniatkowska, dyrektor Biura Rozwoju Placówek Partnerskich Santander Bank Polska. 

– Nasz system partnerski budowaliśmy przez wiele lat, ulepszając jego założenia i opierając na solidnych podstawach. I myślę, że to sprawiło, że nawet w tych trudnych czasach udaje nam się rozszerzać nasz biznes i zapraszać do współpracy kolejnych partnerów. W maju, w środku epidemii otworzyliśmy kolejną placówkę partnerską w Bartoszycach, teraz szukamy zainteresowanych, do poprowadzenia placówki w Łańcucie – dodaje Anna Gniatkowska.

System partnerski Santander Bank Polska działa od 2007 roku. Przez ten czas firma zdobyła ogromne doświadczenie i elastyczność w dostosowywaniu się do warunków rynkowych.

Zapraszamy do współpracy osoby, które razem z nami chcą oferować produkty i usługi bankowe. 

Aktualnie szukamy osób zainteresowanych otwarciem placówki partnerskiej w Łańcucie:

Dołącz do Santander, a zyskasz:

– brak opłaty wstępnej

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– pomoc w wyposażeniu placówki

– wynagrodzenie prowizyjne i dodatkowe benefity

– wsparcie reklamowe

– dofinansowanie do pensji pracownika.

Kontakt:

santanderpartner.pl

510 003 751

kontaktpartner@santander.pl

Reklama