Reklama

Policjanci z Kańczugi ustalili sprawcę kradzieży biżuterii. Mężczyzna okradł swojego sąsiada. Przyznał się do winy i wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Kańczugi w wyniku podjętych czynności ustalili, że w połowie lipca br. podczas sąsiedzkiej wizyty mieszkańcowi powiatu przeworskiego została skradziona złota biżuteria. W toku prowadzonego postępowania okazało się, że do pokrzywdzonego przyszło dwóch znajomych w odwiedziny.

Podczas pobytu jeden z nich zauważył szkatułkę ze złotą biżuterią. Mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi właściciela i zabrał mu wartościowe przedmioty.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podejrzanym o kradzież okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut. Podczas składania wyjaśnień mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kańczudze.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama