Reklama

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godz. 12:40 w Ropczycach na ul. 3- go Maja. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocykla śmierć poniosły dwie osoby jadące jednośladem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 38-letni mieszkaniec gminy Ropczyce, który kierował seatem cordobą, jadąc w kierunku Wielopola Skrzyńskiego skręcał w lewo.

W tym czasie, jadący za nim kierujący motocyklem marki Kawasaki zaczął wyprzedzać seata. i doszło do zderzenia pojazdów.

Motocyklem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który zginął na miejscu. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 17-letniego pasażera motocykla. Kierujący seatem był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci pracują wraz z prokuratorem. Wyjaśniają dokładne okoliczności, w jakich doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Droga relacji Wielopole Skrzyńskie – Ropczyce jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują na objazdy: samochody osobowe jadące od strony Wielopola Skrzyńskiego są kierowane przez ul. Zieloną w Ropczycach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.