Policjanci wyjaśniają okoliczności pięciu popołudniowych kolizji na rzeszowskich drogach. We wszystkich uczestniczyli kierowcy audi.

[Not a valid template]

 

Rzeszowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego mają w czwartek pełne ręce roboty. – Kolizji jest bardzo dużo – mówią.

Między godz. 15:30 a 16:00 doszło do czterech zdarzeń w Rzeszowie. Ok. godz. 15:30 przy ulicy Gościnnej audi zderzyło się z oplem. W tym samym czasie dwa kolejne audi zderzyły się przy al. Cieplińskiego.

O godz. 15:40 doszło do kolejnej kolizji, tym razem na u. Lwowskiej zaraz przed mostem przed sklepem „Merkury”. Tam również doszło do zderzenia samochodów. Jednym z nich znów było audi.

O godz. 15:47 miała miejsce następna kolizja – przy ul. Kopernika. I w tym przypadku brało w niej udział audi.  O wszystkich tych czterech zdarzeniach poinformowali nas Czytelnicy.

Do piątej kolizji w Rzeszowie z udziałem audi doszło po 16:00 przy ul. Dąbrowskiego,  o czym poinformował nas pan Paweł, Czytelnik Rzeszów News.

„Kierujący audi A4 nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył kierującego oplem astra. Nikomu nic się nie stało” – napisał pan Paweł.

Szósta kolizja w Rzeszowie, tym razem już bez udziału audi, miała miejsce ok. 16:50.

„Kierujący renault kangoo nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu autobusem linii 18, który wyjeżdżał z zatoczki. W efekcie doszło do stłuczki na ulicy Łukasiewicza – koło skrzyżowania z sygnalizacją” – twierdzi nasz Czytelnik.

„Nikomu nic się nie stało. Duże szczęście. Skończyło się na rysach i zniszczonym lusterku w renault” – dodał.

Policja potwierdza, że w krótkim odstępie czasu doszło do kilku kolizji na drogach w Rzeszowie. – Trwa wyjaśnianie okolicznych tych zdarzeń – mówi Anna Klee z podkarpackiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama