Zdjęcie: Materiały prasowe

Popularna w Europie sieć hoteli B&B Hotels kontynuuje swój rozwój w Polsce. Właśnie otworzyła swój hotel w Rzeszowie. Są w nim 64 komfortowe pokoje. 

Dwa miesiące po otwarciu obiektu w Nowym Targu, pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum. To już ósmy hotel B&B w Polsce. – Kontynuujemy zapoczątkowany w Nowym Targu model biznesowy oparty na wieloletniej umowie najmu, co pozwoli nam zwiększyć tempo rozwoju w Polsce – mówi Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

Rzeszowski hotel B&B czeka na swoich gości w samym centrum miasta przy ul. Grottgera 28, naprzeciw Dworca Głównego i zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Do dyspozycji gości są 64 klimatyzowane i komfortowo wyposażone pokoje w kategoriach Standard, Superior i Delux. W każdym znajduje się łazienka, wygodne łóżko, stanowisko do pracy, telewizor z dostępem do wielu kanałów satelitarnych, a także minibarek z napojami i przekąskami, ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty i zestaw do prasowania.

W hotelu są również serwująca regionalne specjały restauracja Capella Restaurant & Lobby Lounge oraz kawiarnia Espresso Coffee & Bar.

W B&B można organizować spotkania biznesowe – hotel posiada zaplecze konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audio i video. Obiekt dysponuje salą mogącą pomieścić jednocześnie 200 osób, z możliwością wydzielenia trzech sal niezależnych. Jest sala B&B Meeting Room dla kameralnych spotkań, cocktail-party lub business meeting dla 60 osób.

Na terenie należącym do hotelu znajduje się również parking.

Zdjęcie: Materiały prasowe

– B&B Rzeszów Centrum to kolejna inwestycja, która przybliża nas do realizacji celu, jakim jest obecność naszych hoteli we wszystkich polskich miastach wojewódzkich – twierdzi Beatrice Bouche, dodając, że położenie rzeszowskiego hotelu, jego nowoczesny design oraz profesjonalna obsługa w połączeniu z korzystną ceną skuszą klientów. 

Krzysztof Gryczman, prezes KMG Investments, wynajmujący hotel spółce B&B Hotels Polska, twierdzi, że hotele B&B podbiły już Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń oraz Łódź.

– To nie przypadek. Także w Rzeszowie sieć B&B Hotels odniesie sukces – nie ma wątpliwości Krzysztof Gryczman. – Znane marki to dla miasta zawsze wartość dodana, która przekłada się na jego wizerunek i atrakcyjność inwestycyjną – dodaje. 

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, jest ich ponad 500 we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W Polsce pod szyldem tej marki działają obiekty w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu, a teraz również w Rzeszowie.

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama