Zdjęcie: Youtube.com / TVP

Sit-down & Stand-up! – komicy na skwerze Millenium Hall – to cykliczne spotkania z stand-uperami z całej Polski. Od 7 lipca do 16 września w co drugi czwartek na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie. 

– Charyzmatyczni artyści staną oko w oko z publicznością, a ich zadaniem będzie rozbawienie wszystkich do łez. Czołówka najlepszych polskich komików zaprezentuje swoje najnowsze programy, które z pewnością wprawią każdego w dobry nastrój – zapowiadają organizatorzy. 

Sit-down & Stand-up rozpocznie się 7 lipca od Open-Mic, czyli rozgrzewki przed występami. Scena otwarta będzie na wszystkie, nowe, stand-upowe twarze. Każdy będzie mógł wejść na scenę. Zapisy na Open-Mic: sit-down@agencjakonkretnie.pl. 

8 lipca z kolei wystąpią Antoni Syrek-Dąbrowski i Łukasz Kowalski, 22 lipca z kolei Wiolka Walaszczyk i Tomek Kołecki, 5 sierpnia publiczność będą rozbawiać Karol Modzelewski i Rafał Banaś, z kolei 19 sierpnia wystąpią: Michał Pałubski, Jakub Poczęty i Ewa Błachnio. 

2 września zaś na scenie zobaczycie Wojtka Fiedorczuka, Karola Kopca, Maćka Adamczyka. Natomiast 16 września w ramach Comedy Lab wystąpią: Marek, Wolski, Krzysztof Kasparek, Tomek Machnicki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Sit-down & Stand-up! poprowadzą: Damian Skóra i Grzesiek Wójtowicz.

Bilety do kupienia na stronie www.agencjakonkretnie.pl/bilety. Ceny: 39 zł (1 występ), 69 zł (bilet VIP na 1 występ), 159 zł (karnet na cały cykl), 299 zł (karnet VIP na cały cykl, osobne wejście bez kolejki, otwarte pół godziny przed standardowym, na barze specjalny drink lub dwa napoje. W dniu wydarzenia pojedyncze bilety bilety będą droższe o 10 zł.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama