Zdjęcie: Materiały prasowe

Po trzech latach nieobecności do rzeszowskiej Plazy wróciła marka Sizeer. Salon z topowymi sneakerami, streatwearem i akcesoriami otwarto na parterze centrum. 

Salon marki Sizeer otwarty został 23 marca, zajmuje powierzchnię prawie 200 m kw. Sizeer powrócił do Plazy po trzech latach nieobecności. Tym razem jednak powiększył swoją powierzchnię o prawie 100 m kw.

–  Do naszego portfolio powracają marki, które współpracowały z nami wcześniej. To najlepiej pokazuje, jak dużą pracę wykonaliśmy w ostatnim czasie. Za nami duży projekt, jakim była przebudowa, odnowienie i unowocześnienie Plazy. Zmiany zauważają zarówno nasi klienci, jak i najemcy, którzy otwierają nowe sklepy i stoiska – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

W ostatnich trzech miesiącach, oprócz Sizeera, w Plazie pojawił się także „Przystanek Zdrowie” oferujący zdrową żywność oraz odnowione stoiska marek Queen Woman, Texas Club & Cross oraz Optymi. – Dzięki temu wypełniamy powierzchnię Centrum praktycznie w 100 procentach – dodaje Jamrozik.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Sizeer to multibrandowa sieć z topowymi sneakerami, streatwearem i akcesoriami od najlepszych światowych marek, jak Nike, adidas Originals, Puma, New Balance, Reebok, Lacoste, Timberland, ASICS, Vans, New Era czy Confront. Od 2013 r. Sizeer podbija rynki Europy Środkowo-Wschodniej, prowadząc ponad 110 salonów w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji, Litwie i Łotwie.

Zdjęcie: Materiały prasowe

 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama