Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. 39-latkę ucieczkę przed policją zakończył w przydrożnym rowie.

O kradzieży poloneza caro przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie policjanci zostali powiadomieni w środę w nocy. Komunikat o kradzieży auta dyżurny przekazał do podległych patroli.

Około godz. 2:30 policjanci drogówki zauważyli poszukiwany samochód w Trzebownisku. Jednak kierujący polonezem zignorował sygnały policjantów do zatrzymania. Przyspieszył i próbował uciec.

– Nie odjechał daleko, gdyż na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Tam zatrzymali go policjanci – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Niefortunnym uciekinierem i podejrzanym o kradzież poloneza okazał się 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został przewieziony na badania. W zdarzeniu nie doznał poważniejszych obrażeń.

Policjanci z komisariatu na Baranówce przedstawili 39-latkowi zarzut kradzieży auta. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.