Kibice Sławomira Ogryzka nie zobaczą go podczas 24. Rajdu Rzeszowskiego. Zawodnik wycofał się ze ścigania, bo jego samochód spłonął podczas niedawnego Rajdu Ypres w Belgii.

[Not a valid template]

 

Sławomir Ogryzek jest zmuszony opuścić tegoroczną edycję Rajdu Rzeszowskiego, w którym startował już cztery razy. Zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego nie pojawi się na odcinkach, mimo, że miał je wpisane w swoim kalendarzu startów.

– Bardzo lubię Rajd Rzeszowski – po pierwsze jest to moja domowa impreza, a po drugie to tutaj, w 2012 roku po raz pierwszy wygrałem rundę Rajdowego Pucharu Polski – mówi Sławomir Ogryzek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

­ Niestety, sytuacja zmusiła mnie do opuszczenia tegorocznej edycji. Nowa „rajdówka” jest już jednak w trakcie budowy, a Rallytechnology sprawnie składa nowego Peugeota 208 R2. Już wkrótce pojawimy się na starcie kolejnej rundy ERC, dlatego trzymajcie kciuki, aby wszystko szło po naszej myśli! – powiedział Ogryzek.

24. Rajd Rzeszowski odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia. Więcej informacji o Rajdzie TUTAJ, a o utrudnieniach w ruchu i komunikacji TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama