Reklama

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Kierująca BMW na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła kobietę. Piesza zmarła.

[Not a valid template]

 

Do wypadki doszło dzisiaj około godz. 10.20. Ze wstępnych ustaleń policjantów interweniujących na miejscu wypadku wynika, że przechodząca przez przejście dla pieszych 72-letnia mieszkanka Rzeszowa na lewym pasie ruchu została potracona przez kierującą BMW. Piesza przechodziła z prawej strony na lewą patrząc w kierunku ruchu pojazdu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mimo niezwłocznie podjętej przez policjantów reanimacji kontynuowanej przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, piesza zmarła na miejscu. Kierująca BMW, 27-letnia mieszkanka Bratkowic, w chwili wypadku była trzeźwa.

Na miejscu pracowała ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki. Policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Do godziny 13:30 zablokowane były obydwa pasy ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Kierujących wjeżdżających do miasta policjanci kierowali na objazd przez ulicę Wyzwolenia.

 

Reklama