Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku w Pogwizdowie Starym niedaleko Rzeszowa. 

Do wypadku doszło w miniony wtorek (25 lutego) o godz. 18:40 na terenie gminy Głogów Małopolski. Kierowca audi potracił mężczyznę, który jechał rowerem typu „damka” (czerwony kolor). Rowerzysta zginął na miejscu. 

Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości ofiary wypadku, dlatego w czwartek Komenda Miejska Policji w Rzeszowie wydała komunikat, w którym zwraca się o pomoc do świadków zdarzenia i osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości rowerzysty. 

Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat, ma krótkie włosy, posiada kilkudniowy zarost. W chwili zdarzenia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę oraz ciemne spodnie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Informacje można przekazywać do Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8, tel. 17 858 34 56, 17 858 34 50. Można też kontaktować się z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 3310 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama