Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

W poniedziałkowym wypadku w Boguchwale koło Rzeszowa zginął 51-letni mężczyzna. Policjantom wciąż nie udało się zatrzymać sprawcy.

O wypadku, do którego doszło przed godz. 22:00 na skrzyżowaniu ul. Suszyckich z ul. Kalinową, informowaliśmy TUTAJ. W rejonie przejścia dla pieszych przechodzącego przez jezdnię mężczyznę potrącił kierowca samochodu osobowego. Mimo reanimacji, pieszy zmarł. We wtorek po południu policja podała, że ofiarą to 51-letni mieszkaniec gminy Boguchwała. 

Sprawca wypadku nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy pieszemu i odjechał. Przez całą noc namierzali go policjanci. Bez skutku. Do tej pory nie udało się go zatrzymać. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie nie podaje, czy zna markę samochodu, którym kierował sprawca. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia lub mają informacje na jego temat. 

Można się kontaktować z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3456, 17 858 3450 lub z dyżurnym komendy pod numerem telefonu 112.

– O kontakt pod wskazanymi telefonami prosimy również kierowców, którzy posiadają w samochodach kamery i poniedziałek około godz. 22:00 jechali przez Boguchwałę lub w kierunku tej miejscowości i mogli zarejestrować samochód sprawcy noszący ślady uszkodzenia – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.
Reklama