Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

O dziesięciu największych mitach video marketingu będzie można posłuchać podczas najbliższego Social Media Czwartku (26 października), który odbędzie się w rzeszowskim „Kwadracie”. 

Czwartkowe spotkania branży social media odbywają się już w kilkunastu miastach Polski, w tym w Rzeszowie. Ich idea jest prosta – raz w miesiącu w jednym miejscu spotykają się ludzie, którzy zarówno ze względów zawodowych, jak i prywatnych interesują się szeroko pojętą tematyką marketingu internetowego.

Najbliższy Social Media Czwartek odbędzie się w czwartek 26 października w „Kwadracie” (ul. Bardowskiego 4) o godz. 18:00. Jak zwykle, przy filiżance kawy lub herbaty wysłuchać będzie można prelekcji, zadać pytania, wymienić się własnymi doświadczeniami, jak również zaoferować pracę lub ją znaleźć.

Tym razem mowa będzie o video marketingu. O jego dziesięciu największych mitach opowiedzą ci, którzy znają się na nim najlepiej – Magdalena i Bartłomiej Daniłosiowie.

– Goście z Jastrzębia Zdroju podzielą się swoją wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu. Nie zabraknie ciekawych przykładów i gotowych rozwiązań gwarantujących sukces. Wiedza na temat video marketingu przyda się zarówno małym, jak i całkiem dużym, prężnie działającym firmom z naszego regionu – zapowiada Monika Fic-Sławińska, współorganizatorka Social Media Czwartku.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: