Dwa specjalne pociągi z Rzeszowa dowiozą do Kostrzyna nad Odrą uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock. Ruszyła sprzedaż biletów w promocyjnych cenach.

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się po raz kolejny w Kostrzynie nad Odrą, tym razem w dniach 14-16 lipca.  Do Kostrzyna będzie można dojechać także specjalnymi pociągami musicREGIO spółki Przewozy Regionalne, które 11 lipca ruszą ze wszystkich miast wojewódzkich i z wielu innych miejscowości.

Łącznie pociągi zatrzymają się na 131 stacjach. Specjalnych pociągów, które dowiozą i odwiozą woodstockowiczów z Kostrzyna będzie 107 i łącznie będzie w nich prawie 60 tysięcy miejsc.

Powrotne pociągi z Kostrzyna ruszą w niedzielę 17 lipca. Niektóre odjadą jeszcze w poniedziałek (18 lipca).

Z Rzeszowa do Kostrzyna odjadą dwa pociągi: 11 lipca (poniedziałek) „Kulki Mocy” o godz. 18:55  oraz 13 lipca (środa) „Stalowy pęcherz” o godz. 17:35. Powrotne pociągi z Kostrzyna do Rzeszowa to:  „Niekończąca się opowieść”, „Kulki mocy”, „Stalowy Pęcherz”. Wszystkie wyjadą 17 lipca (niedziela) odpowiednio o godzinach 3:35, 9:55 i 12:43.

Sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO na Przystanek Woodstock już ruszyła w KOLEO. Każdy, kto od razu kupi bilet tam i z powrotem dostanie do 40 proc. zniżki na powrót. Tylko zakup w internecie daje 100 proc. gwarancji zniżki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Decyzję trzeba będzie jednak podejmować szybko, bo liczba miejsc w pociągach jest ograniczona. Studenci i uczniowie dodatkowo będą mogli dodatkowo korzystać ze zniżek 51 proc. lub 37 proc.

KOLEO uruchomiło specjalną stronę pociagwoodstock.pl, która pozwala wybrać trasę, zapewni zniżkę do 40 proc. oraz zapewni wygodny i szybki zakup biletu na pociąg musicREGIO Przewozów Regionalnych.

Specjalny algorytm KOLEO poprowadzi każdego pasażera za rękę – podpowie, jaka i komu przysługuje zniżka, pomoże wybrać bilet, stacje. Pasażer nie musi się zastanawiać, z którym przewoźnikiem podróżuje ani nie musi mozolnie sprawdzać zniżek. Wszystko odbywa się automatycznie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! Lody na oczach klientów. Nowy Fresh Ice Cream w Rzeszowie

lody

Reklama