Zdjęcie: Teatr Capitol
Reklama

Przezabawna angielska farsa z górnej półki znów w Rzeszowie. Komediowy spektakl „Kiedy kota nie ma…” z udziałem m.in. Violi Arlak i  Jacka Lenartowicza już w najbliższą niedzielę (6 października).

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w 20. rocznicę ślubu! Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi?

Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?

Odpowiedzi na te pytanie będzie można znaleźć w niedzielę (6 października) podczas spektaklu “Kiedy kota nie ma…” w reżyserii Andrzeja Rozhina, który o godz. 16:00 zobaczycie w Filharmonii Podkarpackiej.

W Rzeszowie “Kiedy kota nie ma…” zagrają aktorzy Teatru Capitol: Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Wojciech Wysocki, Cynthia Kaszyńska oraz Agata Puterko. Bilety w cenie 85 zł, 95 zł, 110 zł w kasie filharmonii, Trasie Podziemnej oraz na www.edmaart.pl i w serwisach abilet.pl oraz kupbilecik.pl

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Viola Arlak grała w serialu “Tancerze” nauczycielkę Jowitę Kuś-Cassati. Jakiego przedmiotu uczyła jej bohaterka?

Prawidłowa odpowiedź to: Jowita Kuś-Cassati w serialu “Tancerze” uczyła śpiewu. 

Na prawidłową odpowiedź czekaliśmy do środy (2 października, do 19:00). Zaproszenia otrzymują: Agnieszka Nieroda i Paweł Wojnar. 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: