Zdjęcie: materiały prasowe

Somethingski wraz z zespołem zainauguruje nadchodzący cykl „Spotkań muzycznych na osiedlu Kotuli” w Rzeszowie. Bezpłatny koncert lidera Freeborn Brothers w sobotę (14 maja) na terenie rekreacyjnym przy ul. Nowosądeckiej. 

„Spotkania muzyczne na osiedlu Kotuli”, których organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury, to zwycięski projekt Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. To cykl recitali i kameralnych koncertów dla mieszkańców. 

Podczas pierwszego spotkania wystąpi Somethingski. To najnowszy solowy projekt wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty Nikodema Soszyńskiego, znanego do tej pory z zespołu Freeborn Brothers, z którym zagrał setki koncertów w Europie i na świecie.

– Piosenki artysty to mieszanka folku z elementami rocka, ale też z dającym się usłyszeć wpływem dancingowych hitów polskiej muzyki rozrywkowej z lat 70. – zapowiada Daniel Czarnota z Rzeszowskiemu Domu Kultury. 

Somethingski z zespołem wystąpi już w sobotę (14 maja) o 18:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Jego koncert poprzedzi o godzinie 16:30 support młodych wokalistów z RDK filia Krynicka. Udział w koncercie jest bezpłatny.

Harmonogram „Spotkań muzycznych na osiedlu Kotuli”:

– 14 maja – teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Somethingski,

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 11 czerwca – teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Patryk Mateja z zespołem,

– 3 lipcateren zielony przy ul. Odrzykońskiej – Lola & Przemo,

– 31 lipca – teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Kobiałka & Majewski,

– 28 sierpnia teren zielony przy ul. Odrzykońskiej – Mobilna Filharmonia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama