Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Jeśli macie ochotę poznać rzeszowiankę Karolinę Winiarską, autorkę powieści „Następnym razem” rezerwujcie czas pod koniec stycznia. Pisarka będzie gościła w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. 

Pamiętacie Karolinę Winiarską? Tak, tę, rzeszowiankę, która napisała książkę “Następnym razem” – o dojrzewaniu do miłości. Ta powieść to jej debiut literacki, o którym będzie mówiła podczas spotkania autorskiego. Odbędzie się ono 30 stycznia w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury (budynek Estrady Rzeszowskiej, ul. Jagiellońska 24) o godz. 19:30.

„Serdecznie zapraszamy! Autorka będzie podpisywać egzemplarze. Będzie można także zakupić książkę na miejscu” – informują organizatorzy spotkania autorskiego. 

Fabuła „Następnym razem” skupia się wokół znajomości Olgi i Michała, którzy poznają się w ostatniej klasie szkoły średniej. Z pozoru niewinna znajomość odciska na nich znaczące piętno i przez lata nie potrafią o sobie zapomnieć. Na szczęście to nie jest tylko historia tej znajomości. Jest to opowieść o dojrzewaniu, o problemach z jaki ludzie muszą się mierzyć i o drodze jaką muszą przejść, by zrozumieć, co jest dla nich w życiu najcenniejsze.

Akcja powieści rozpoczyna się we włoskim kurorcie, żeby potem przenieść się na chwilę do Rzeszowa, a następnie w krainę argentyńskich pejzaży i powrócić do rodzimego Krakowa.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Powieść powstała nieco przypadkowo. Nigdy nie planowałam zostać pisarką, choć książki zawsze uwielbiałam. Pewnego dnia poczułam potrzebę opowiedzenia historii, która zakiełkowała mi gdzieś na dnie serca – mówi Karolina Winiarska. 

– Oczywiście pierwotny pomysł na fabułę i życie bohaterów był zupełnie inny, na szczęście Olga i Michał dość jasno dawali mi do zrozumienia, jak ich historia powinna zostać opowiedziana – dodaje. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama