Zdjęcie: Facebook.com / Magda Umer
Reklama

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online z Magdą Umer, wykonawczynią poezji śpiewanej, reżyserką, dziennikarką. 

Spotkanie, które poprowadzi Adam Bienias, dziennikarz TVP Rzeszów, odbędzie się 8 grudnia, początek o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Trzeba się wcześniej zarejestrować – TUTAJ. Wystarczy wpisać swoje imię oraz e-mail.

30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu z opcją „Dołącz teraz”. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania na czacie.

Magda Umer zajmuje się wykonywaniem poezji śpiewanej. Poza muzyką, zajmuje się także aktorstwem i reżyserowaniem w teatrze oraz dziennikarstwem. Z wykształcenia jest polonistką, otrzymała wiele nagród, m.in. była laureatką na Festiwalu Piosenki w Opolu oraz w 2009 roku dostała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Magda Umer grała w 5 filmach oraz wydała kilka płyt.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama