Zdjęcie: Alek Rogoziński / Facebook

Trwa cykl „Spotkajmy się online” Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Najbliższe spotkanie autorskie odbędzie się w środę (5 sierpnia). Jego gościem będzie Alek Rogoziński, autor komedii kryminalnych i powieści obyczajowych.

W cyklu spotkań, które organizuje rzeszowska biblioteka, znani i poczytni twórcy spotkają się z czytelnikami za pośrednictwem internetu. Gośćmi WiMBP byli dotychczas Michał Rusinek, Jakub Żulczyk i Michał Szczygieł.

W środę odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu. Tym razem z Alkiem Rogozińskim, dziennikarzem i pisarzem, twórcą opowiadań, komedii kryminalnych i powieści obyczajowych.

Rogoziński debiutował w 2015 roku książką „Ukochany z piekła rodem”, ale prawdziwą popularność przyniosła mu wydana rok później komedia sensacyjna „Jak Cię zabić, kochanie?”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spotkanie z pisarzem poprowadzi Iwona Piętak, dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów. Realizowane będzie ono w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. A ta umożliwi uczestnikom spotkania komentowanie i zadawanie pytań. 

Aby wziąć udział w spotkaniu autorskim, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie. W mailu zwrotnym, który potwierdzi rejestrację, znajdować się będzie aktywny link, czyli wejściówka na spotkanie.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama