Zdjęcie: Materiały prasowe

Warsztatach aktorskie, zabawy muzyczne, występ utalentowanej 7-letniej pianistki – to część atrakcji kolejnej imprezy z cyklu „Dzieciakowo”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 kwietnia w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. 

Podczas „Dzieciakowa” dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Od 15:00 do 18:00 z dziećmi spotka się m.in. „Zaczarowany Klarnet”, który poprowadzi warsztaty pt. „W świecie muzycznych instrumentów”. W cyklu „Poznajemy młode rzeszowskie talenty” na scenie wystąpi utalentowana pianistka 7-letnia Wiktoria. Dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach aktorskich z Teatrem „Arkanada”.

W programie „Dzieciakowa” znalazły się także warsztaty artystyczne, podczas których dzieci będą wykonywać prace z okazji „Święta Konstytucji 3-go Maja”. Będzie także wspólna nauka pieśni pt. „Mazurek 3 Maja”. Dodatkową zorganizowane zostaną muzyczne zabawy ze Szkołą Muzyczną Casio – Rzeszów. Imprezę poprowadzi animator imprez dla dzieci Waldemar Wywrocki.

„Dzieciakowo” to nowy projekt rzeszowskiej Plazy dla najmłodszych. Organizowany jest cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem organizatorzy proponują inny ciekawy program. Są to spotkania z teatrem, muzyką i plastyką. Na każde zajęcia zapraszani są aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Najbliższe „Dzieciakowo” odbędzie się w atrium Plazy. Szczegóły oraz program imprezy można znaleźć na stronach www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama