Policjanci zatrzymali sprawców brutalnego pobicia mieszkańca Ulanowa. Napastnicy pod pretekstem niewinnej rozmowy wywabili mężczyznę z domu i pobili. 32-latek z poważnymi urazem głowy trafił do szpitala.

 

Tydzień temu jeden z napastników zapukał do drzwi domu 32-letniego mieszkańca Ulanowa. Nie chciał wejść do domu. Miał pilną sprawę, o której chciał porozmawiać na zewnątrz. Poszkodowany wyszedł z nim na podwórko. Tam czekało na niego jeszcze dwóch mężczyzn. Jeden z nich ogłuszył go uderzeniem w głowę.

Kiedy poszkodowany upadł na ziemię, napastnicy zaczęli go kopać po głowie i innych częściach ciała. Potem uciekli, a pobity mężczyzna o własnych siłach doczołgał się do domu. Policja została powiadomiona o zajściu przez przyjaciółkę 32-latka. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wezwali pogotowie.

Po kilku dniach policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia. Byli to mieszkańcy Chałupek i Rudnika nad Sanem w wieku 20 i 30 lat. Wczoraj wobec mężczyzn zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama