Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

W piątek (9 lutego) rozpoczyna się zmiana nazwy stacji paliw Statoil na Circle K w Rzeszowie. Wielkiemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje.

Rebranding stacji Statoil na Circle K w Rzeszowie jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób rzeszowska stacja stanie się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. 

– Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat – mówi Rafał Droździak, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.

Właścicielem Circle K Polska jest koncern Alimentation Couche-Tard. Po zakupie Statoil Fuel & Retail w 2012 r. koncern otrzymał prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję o zmianie nazwy Statoil na Circle K. 

Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane paliwa „miles” i „milesPLUS” oraz kawa pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką „Prawdziwe hot dogi prosto z grilla”. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r. Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 350 stacji paliw na terenie całej Polski.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacji Circle K przy al. Rejtana 18 w Rzeszowie:

– Rabat 15 gr/l na paliwa „milesPLUS ” z kartą programu EXTRA

– Rabat 10 gr/l na paliwa „miles” i „SupraGas” z kartą programu EXTRA

– Rabat 50 proc. na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych)

– Rabat 50 proc. na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama