Zdjęcie: Youtube.com / #H69. TV
Reklama

Forma piłkarska u Tadeusza Ferenca, prezydenta Rzeszowa, jest nawet wtedy, gdy murawę zamienił na ratuszowy fotel. Zobaczcie! 

Nie jest żadną tajemnicą, że Tadeusz Ferenc jest miłośnikiem piłki nożnej. Sam też w młodości był piłkarzem. To, że dziś zamiast biegać po murawie rządzi miastem, nie oznacza, że zapomniał o tym, jak się gra, co zaprezentował na niespełna minutowym filmiku promującym Stal Rzeszów.

W filmiku “zagrała” także przestrzeń Rzeszowa, m.in. ul. 3 Maja, ul. Kościuszki, Aleja Lubomirskich, czy tak charakterystyczne miejsca dla Rzeszowa, jak okrągła kładka, czy pomnik Walk Rewolucyjnych.  

„Stal Rzeszów w piłkarskiej elicie”. Władze Stolicy Innowacji aktywnie wspierają nasz Klub na drodze na piłkarskie salony, wprost do Ekstraklasy, o której marzymy i do której będziemy dążyć. Droga jest długa, kręta i wymagająca, ale z Waszym wsparciem wierzymy w wielkie rzeczy” – napisał klub na swoim Facebooku.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

23 KOMENTARZE

 1. Tu trzeba złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na stworzeniu zagrożenia wystąpienia katastrofy w ruchu lądowym. Co ta pika robiła na poręczy na kładce kiedy pod spodem był otwarty ruch? Przecież jeśliby spadła na jadący samochód to tragedia gotowa. Kto poda do prok?

 2. w robocie po znajomości chodzi o to, żeby dać zarobić SWOIM a nie LEPSZYM 😉
  to samo jest z załatwianiem sponsorów i próbami zakupu licencji

 3. hahaha gdzie ta stal gdyby Krosno i ukraice z Przemysla nie przyjeżdżali na mecze stali to było by tam 50osób hahah a tak jest ich 200 na meczu hahahaha nie to co Resovia dzisiaj 5 tyś fanów Resovia Rzeszów jedynego prawdziwego klubu w tym mieście

 4. hahaha dobre! ślepy Ferenc nadal propagandę sieje! Gdyby Ci sponsorzy co załatwił ratusz przeszli do Resovii to dziś Resovia walczyła by o 1 ligę. Śmieszą mnie takie artykuły HAHAHAH Rzeszów = RESOVIA czy to się komuś podoba czy nie! 🙂

 5. Prawda jest taka ze ani jedna ani druga druzyna nie gra że tak powiem fenomenalnie.A wy bije się w komentarzach,ktora to lepsza.Czy nie lepiej rozwiązać obie i stworzyć jedną,a porządną.

 6. I co w związku z tym że obecnie stal ma lidera ligi 😉 jeszcze pół roku zostało i motor czy hutnik obojętnie obok tego nie przejdzie 😉 wiosna zweryfikuje. A ja osobiście życzę tym fałszywym szmatom z nad rzeki jak najgorzej!

 7. ŚRÓDMIESCIE TYLKO SOVIA!!!
  Mogli sobie kręcić klip na swoim rynku na Staszica xD a nie pod ratuszem. Tutaj nikt na stal nie chodzi

 8. Stal wyjebać do śmietnika historii… TYLKO RESOVIA!!
  PS. Lubi obiekt ale licencje dwa razy chciał kupić tylko jednej drużynie (i nie. Nie była to Resovia) 😉

 9. Widać że boli was ta Stal.. kupcie sobie żółtą maść na ból dupy. Dzieki Panu Prezesowi Kaliszowi Stal bedzie walczyć o coraz wyższe cele. Co tydzien nowi sponsorzy – klub rozwija się w każdym aspekcie.

 10. Jestem kibicem. Nie chce mi się z Tobą polemizować ale zanim cokolwiek napiszesz to sprawdź proszę jakie pieniądze przeznaczył Ratusz dla Resovii, tak od… powiedzmy stycznia 2018r. Prezydent cieszy się, że Rzeszów ma drużynę w II lidze piłki nożnej, która na 4 mecze przed końcem kolejki ma tak: pozycja 9, mecze 17, wygrane 6, remisy 5, przegrane 6 i jest ok. Ale Prezydent, jak każdy “regionalny patriota” oraz normalny kibic (a nie kibol), chce aby Rzeszów miał również drugą swoją drużynę piłkarską w II lidze. Szansa jest, dlatego że Stal Rzeszów w III lidze ma tak: pozycja 1, mecze 15, wygrane 8, remisy 6, przegrane 1. Chciałbym, aby obie drużyny z mojego miasta sięgnęły piłkarskich szczytów 🙂

 11. Pokazał prawdziwe oblicze liczy się tylko jedna drużyna resztę mam w d. …. dziad łysy , ale jak na razie Sovia górą bez wsparcia miasta .

Comments are closed.