Zdjęcie: Facebook.com / Paulina Potocka
Reklama

Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Stand-uperka Paulina Potocka 27 października wystąpi w Centrum Kultury i Sztuki w Łące koło Rzeszowa. 

Występy pochodzącej z Białegostoku Pauliny Potockiej nie są klasycznym stand-upem. Potocka zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. 

– Jestem trochę zamulona. Mam retro duszę. Bywam zaplątana w komedię – mówi o sobie. Stand-up Potockiej zadziwia, wstrząsa, nie pozostawia obojętnym.

Paulina Potocka występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę standupową „Potocka&Kozłowski prezentują”.

W najnowszym programie „Ja to mam szczęście”, który 27 października Potocka zaprezentuje w Centrum Kultury i Sztuki w Łące, opowiada o swoich przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Potocka, jak sama już zapowiadała, zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja dla klientów Biedronki.

Paulina Potocka otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. W 2017 roku została po raz drugi „Królową Łgarzy” w Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, dzięki temu fragmenty jej programu można było usłyszeć w radiowej Trójce.

Stand-up Pauliny Potockiej w sali widowiskowej CKiS w Łące rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp bezpłatny. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 17 282 59 30.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama