Kolejny sukces sierżanta sztabowego Krystiana Kochmańskiego, funkcjonariusza Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce. Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022.

To kolejny sukces Krystian Kochmańskiego. W październiku w Mistrzostwach w Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding zajął pierwsze miejsce. W tym roku funkcjonariusz zdobył też brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe.

20 listopada w Town Hall w Birmingham mistrzowie sportów sylwetkowych z całego świata walczyli o tytuł najlepszego z najlepszych. W kategorii PCA Pro Bodybuilding Kochmański mierzył się z ośmioma rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mundurowy z SG wywalczył na zawodach tytuł wicemistrza świata. Krystian Kochmański trenuje kulturystykę od 14. roku życia. Na co dzień pracuje w Zespole Interwencji Specjalnych na lotnisku w Jasionce. W Straży Granicznej służy od 9 lat.