Zdjęcie: Pixabay

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który w niedzielne popołudnie strzelał z broni gazowej do tarczy w parku przy ulicy Bożniczej w Rzeszowie.

31 lipca, ok. godz. 13:30, dyżurny komendy miejskiej w Rzeszowie został powiadomiony, że w parku przy ul. Bożniczej mężczyzna strzela z broni do tarczy, zawieszonej na jednym z drzew. Dyżurny na miejsce wysłał patrol.

– Na widok mundurowych, mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. To 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – poinformował podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Funkcjonariusze odebrali 23-latkowi broń gazową. Ponadto okazało się, że miał przy sobie niewielką ilość narkotyków – marihuanę i mefedron. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut za posiadania narkotyków (grozi za to do 3 lat więzienia). 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Materiały dowodowe przeciwko 23-latkowi zbierają teraz funkcjonariusze z komisariatu ze Śródmieścia. – W sprawie zabezpieczonej broni zostanie powołany biegły – zapowiada rzecznik Szeląg. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama