Kobieta guma, magik na rolkach, pokaz nunchaku, pool dance – to najbardziej oryginalne prezentacje studentów w poprzedniej edycji konkursu „WSIiZ ma talent”. Czym zaskoczą młodzi artyści w tym roku? O tym będzie można się przekonać już 2. grudnia podczas castingu do kolejnej edycji.

III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny WSIiZ ma talent to impreza, w której studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego prezentują na scenie swoje rozmaite talenty.

W poprzednich edycjach triumfowali tancerze i wokaliści, ale wielu uczestników zaskakiwało także innymi umiejętnościami. Konkurs, w którym główna nagroda to 1000 zł, ma charakter międzynarodowy, ponieważ na uczelni studiują młodzi ludzie z wielu krajów.

Artystów oceniać będzie profesjonalne i komplementarne jury, które podczas castingu 2 grudnia o 19:00 w Klubie Akademickim IQ (WSIiZ) przy ul. Sucharskiego 2 wyłoni finalistów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wielki finał odbędzie się 16 grudnia. Początek o godz. 19:00. Wtedy swoje nagrody przyznają także widzowie i dziennikarze. Zarówno casting jak i koncert finałowy są otwarte dla publiczności.

Impreza jest realizowana w ramach obchodów 20-lecia WSIiZ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama