Zdjęcie: Materiały WSPiA
Reklama

.Rektor WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej zdecydował, że nauka zdalna będzie obowiązywać do odwołania. Ma to związek z liczbą zakażeń i zgonów z powodu koronawirusa.

Studenci WSPiA rozpoczynają semestr letni 19 lutego. – To oznacza, że od soboty wszystkie zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, podyplomowych oraz seminarium doktoranckim będą prowadzone w formie zdalnej – poinformował Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

Wykłady, konwersatoria, ćwiczenia, warsztaty i pracownie praktyczne na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się na platformie MS Teams. W formie zdalnej będą także seminaria dyplomowe oraz dyżury wykładowców. 

Decyzja o prowadzeniu zajęć w semestrze letnim w formie zdalnej obowiązuje do odwołania. Powrót do edukacji w murach uczelni będzie uzależniony od sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w Polsce.

– Rozpoczęcie nowego semestru w trybie zdalnym podyktowane jest troską o życie i zdrowie studentów oraz wykładowców WSPiA – dodał rzecznik uczelni. I zapewnia, że uczelnia jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia zajęć na platformie MS Teams. Podobnie jak egzaminów i zaliczeń w formie zdalnej. 

oprac. (la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama