Jeszcze przez kilka dni można zgłaszać propozycje i głosować w konkursie „Najlepsze miejsce dla studentów”. Jego celem jest wybór najciekawszego miejsca do zabawy dla studentów w Rzeszowie. Na razie prowadzi lokal Bank Piwa.

Ostatnie tygodnie to zaangażowanie studentów, którzy głosują oraz zamieszczają własne propozycje.  W ramach konkursu upubliczniono do tej pory 33 różne propozycje, które już za niedługo pozwolą wskazać to „Najlepsze miejsce dla studentów”. Spośród zgłoszeń prowadzi obecnie lokal Bank Piwa (38 pkt.), drugie miejsce zajmuje klub Czarny Kot (26 pkt.), a trzecie lokal Seta&Galareta (24 pkt.).

– Studenci poszukują możliwości, by po zajęciach atrakcyjne spędzić czas wolny, dlatego na portalu dobrepomysly.erzeszow.pl nie brakuje propozycji lokali gastronomicznych i pubów, a także klubów muzycznych, miejsc do tańczenia oraz terenów funkcjonujących w przestrzeni miejskiej. Sami proponują także ciekawe pomysły, które mogłyby uatrakcyjnić życie studenckie w Rzeszowie – mówi Monika Sanek-Żmuda ze Sprinet Polska, firmy współtworzącej platformę.

Każdy student, który chce zgłosić własną propozycję lub zagłosować w konkursie może to zrobić logując się wcześniej na portalu dobrepomysly.erzeszow.pl. Rejestracji dokonuje się poprzez własne konto internetowe lub konto na Facebooku. Zgłaszając własną kandydaturę, należy skorzystać z formularza „dodaj pomysł” w projekcie „Najlepsze miejsce dla studentów”. Wszyscy zalogowani mogą komentować zamieszczone propozycje, oceniać je lub zagłosować na nie.

Konkurs upubliczniono na platformie Dobre Pomysły. To internetowa platforma społeczna, która działa w oparciu o zasady crowdsourcingu. – W swoim założeniu gromadzi dobre pomysły i rozwiązania od społeczeństwa, które mają wspierać rozwój miasta. Platforma jest nowym kanałem wspomagającym komunikację samorządu z mieszkańcami – mówi Monika Sanek-Żmuda.

Propozycja, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma statuetkę „Najlepsze miejsce dla studentów”. Nagroda zostanie wręczona podczas rzeszowskich juwenaliów.

Link do konkursu TUTAJ

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama