Zdjęcie: budynek Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Łączymy teorię z praktyką. Wykorzystujemy nowoczesną aparaturę. Stawiamy na innowacje. Kształcimy w wysokim standardzie.

Rynek pracy poszukuje specjalistów posiadających wiedzę o nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach. Z nami możesz stać się jednym z nich.

W Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego możesz studiować na jednych z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów

Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego
Zdjęcie: budynek Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Od 29 maja 2023 trwa rekrutacja na studia w Kolegium Nauk Przyrodniczych UR na kierunki: agroleśnictwo, architektura krajobrazu, biologia, biotechnologia, informatyka, informatyka i ekonometria, inżynieria materiałowa, logistyka w sektorze rolno-spożywczym, matematyka, mechatronika, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, rolnictwo, systemy diagnostyczne w medycynie, technologia żywności i żywienie człowieka.

Po dokonaniu szczegółowej analizy potrzeb rynku pracy po raz pierwszy uruchomiliśmy dla Was NOWE, przyszłościowe kierunki studiów:

 

Menedżer rozwoju produktu I stopień

Nanotechnologia studia I stopnia

Optometria-I-stopien

Masz szansę na stypendium dla najlepszych

Najzdolniejszym studentom oferujemy indywidualny tok studiów, wyjazdy na staże zagraniczne do prestiżowych ośrodków naukowych oraz współpracę w realizacji badań z naukowcami o światowej renomie w międzynarodowych firmach. Nasi studenci rokrocznie zostają stypendystami Ministra Edukacji i Nauki.

Rozwiniesz swoje pasje

W Kolegium Nauk Przyrodniczych funkcjonuje 15 studenckich kół naukowych, w tym: SKN Biotechnologii ,,BIO-TECH’’, SKN Fizyków, SKN Inżynierii Materiałowej „Nanotechnik”, SKN Mechatroniki „Mechatron’’, SKN Przyrodników, SKN Technologów Żywności „Ferment” oraz działające od 2023 roku SKN Browarników, które stworzyło pierwszy studencki browar w Polsce – UwaRzone! Członkowie kół naukowych czynnie uczestniczą w pracach badawczych, konferencjach, konkursach obozach naukowych.

Zdobędziesz doświadczenie

Kolegium Nauk Przyrodniczych UR współpracuje z wieloma firmami, instytucjami i uczelniami z kraju i zagranicy. W trakcie trwania studiów umożliwiamy Wam odbywanie praktyk i staży studenckich w renomowanych i prężnie rozwijających się firmach, m.in. Nestle Polska S.A., OPTeam S.A., BorgWarner, MTU Aero Engines Polska, Pratt & Whitney Rzeszów.

Z nami możesz studiować za granicą

Wyjedziesz na studia w ramach międzynarodowej wymiany akademickiej Erasmus+ do wybranej uczelni na świecie. Dzięki stypendiom z program CEEPUS będziesz mógł uczestniczyć w międzynarodowej szkole letniej, stażach i praktykach zawodowych.

Uczelnia to nie tylko nauka, to coś więcej

U nas poznasz znaczenie tajemniczego słowa „KultURalia”, sprawdzisz czy przetrwasz „Noc Planszówek”, pobiegniesz w „BiegUR”, przeżyjesz „Noc Biologów” i „Wampiriadę”.

Studia drogą do sukcesu – #KNP #UR

Więcej o naszym Kolegium możesz przeczytać TUTAJ.

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama