Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Chcesz się dowiedzieć jak najszybciej, kto wystąpi na tegorocznej Rockowej Nocy w Rzeszowie? Przyjdź w czwartek (19 maja) do Rzeszowskich Piwnic. Przy okazji posłuchasz na żywo legendy punk rocka – KSU. 

Jak informowaliśmy, XVII Rockowa Noc odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia. Poprzednie edycje były na bulwarach, w tym roku nastąpi zmiana. Estrada Rzeszowska na razie nie zdradza miejsca, ale nieoficjalnie wiemy, że święto rocka przeniesie się do miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie odbywają się Rzeszowskie Juwenalia. 

To właśnie w czwartek (19 maja) w Rzeszowskich Piwnicach organizatorzy oficjalnie poinformują, gdzie w tym roku będzie Rockowa Noc. Ale to nie wszystko. Estrada Rzeszowska obiecuje, że line-up będzie mocno rozbudowany – znajdą się w nim najlepsze gwiazdy rockowej sceny muzycznej, także o zasięgu międzynarodowym.

Czwartkowa prezentacja będzie miała muzyczną oprawę. Na żywo wystąpi punkowa legenda – KSU. Udział w wydarzeniu, które ma zawierać jeszcze niespodziankę, jest bezpłatny. Nieprzypadkowo karty Rockowej Nocy 2022 zostaną odsłonięte właśnie 19 maja. Do festiwalu pozostanie wówczas dokładnie 100 dni. 

Na Studniówkę Rockowej Nocy obowiązują bezpłatne wejściówki, które można pobrać ze strony estrada.rzeszow.pl/bilety. – Osoby, które nie zdążą pobrać wejściówki, wejdą do Rzeszowskich Piwnic, jeśli pozwoli na to limit miejsc – informuje Estrada Rzeszowska. 

Na Rockowej Nocy, obok gwiazd, zagrają młode zespoły, które zaczynają swoją karierę muzyczną. Na festiwalu zawalczą o statuetkę Tadeusza Nalepy, 3000 zł i 36 godzin nagrań w Estrada Studio. Zwycięzca zagra też swój koncert podczas drugiego dnia festiwalu. Szczegóły Rockowej Nocy można znaleźć także na rockowanoc.pl/o-festiwalu.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama