Reklama

Aż 8 spotkań w styczniu rozegrają siatkarze Asseco Resovii. Już w niedzielę (4 stycznia) w 18. kolejce PlusLigi zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Rzeszowscy siatkarze w tym miesiącu rozegrają pięć spotkań w PlusLidze, jedno w Pucharze Polski i dwa w Lidze Mistrzów. Tylko 2 mecze pokaże telewizja – pojedynki w europejskich rozgrywkach z ACH Volley Ljubljana (21 stycznia, godz. 18:00) i z Budvańską Rivijerą Budva (27 stycznia, godz. 18:00).

6 pojedynków Asseco Resovia rozegra w hali Podpromie. Na początek, w najciekawszym meczu 18. kolejki PlusLigi, zmierzy się dzisiaj (4 stycznia) z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni trenera Sebastiana Świderskiego zajmują w tabeli dopiero siódme miejsce, ale w ostatniej kolejce pokonali pewnie 3-0 PGE Skrę Bełchatów.

Dzięki temu Asseco Resovia wskoczyła na fotel lidera i będzie chciała go utrzymać jak najdłużej. Początek niedzielnego meczu o godz. 14:45.

Kolejne spotkanie na Podpromiu rzeszowscy siatkarze rozegrają już w środę (7 stycznia). O godz. 18:00 zmierzą się z AZS Politechniką Warszawską w 1/4 Pucharu Polski. Asseco Resovia poinformowała, że wciąż dostępne są bilety na to spotkanie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Następnie Asseco Resovię czeka wyjazd do Olsztyna (10 stycznia) na mecz z miejscowym Indykpolem AZS. 17 stycznia zagra u siebie z AZS Politechniką Warszawską, tym razem w PlusLidze.

21 stycznia rozegrany zostanie mecz Ligi Mistrzów z ACH Volley Ljubljana a 24 stycznia z Cerrad Czarnymi Radom w PlusLidze.

27 stycznia resoviacy zakończą fazę grupową Ligi Mistrzów w Budvie, a ostatni styczniowy mecz na Podpromiu rozegrają z Effectorem Kielce (31 bm.).

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama