Super spacer na ulicach Rzeszowa. Bo #JesteśSuper [ZDJĘCIA]

Około 50 osób wzięło udział w niedzielnym spacerze w Rzeszowie pod hasłem #JesteśSuper. 

 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Jak już informowaliśmy, spacer #JesteśSuper zorganizowały Dorota Grzybowska i Ewelina Kloc. Dorota od dłuższego czasu po ulicach miastach chodzi z tabliczkami, które mają pozytywny przekaz, tym razem na super spacer wybrało się z nią kilkadziesiąt osób. 

Uczestnicy spaceru przynieśli tabliczki z napisami: #JesteśSuper, „Uśmiechnij się”, „Dobrze, że jesteś”, „Dobrego dnia”. Na spacer przyszli m.in. członkowie stowarzyszenia „Razem dla Rzeszowa” – dr Jacek Strojny i Artur Polakiewicz. Przyszli również rodzice z dziećmi. 

Spacer rozpoczął po godz. 15:00 przed fontanną multimedialną. Jego uczestniczy przeszli ulicami: 3 Maja i Kościuszki, finał był na Rynku. Spacer trwał godzinę. Wiele osób z zaciekawieniem przyglądało się niecodziennej inicjatywie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Niewątpliwie jest ona bardzo potrzebna, bo umacnia ludzi w ich sile, rozsiewa uśmiech, uczy samo i innych akceptacji – mówi Ewelina Kloc, która na spacer zabrała też swoje dziecko, które zachęcało ludzi do uśmiechu. 

Przesłanie spaceru było niesamowicie proste, a jednocześnie ujmujące: przegonić smutki, widzieć ludzi i siebie pozytywnie. 

– Ludzie potrafią być bardzo dobrzy dla siebie i działać wspólnie, a to dodaje energii, która na długo z nimi zostanie. Jako matka czuję dumę i radość, a spacerom #JesteśSuper nie mówię dość. Z chęcią pójdę na kolejne z uśmiechem na twarzy – zapowiada Ewelina Kloc. 

Takie deklaracje złożyli także uczestnicy niedzielnego spaceru. Czekają na kolejny. My też!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama